+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Přijmeme učitelku MŠ i dočasnou výpomoc

Nabídka volného pracovního místa
Základní škola a Mateřská škola Vranovice přijme do pracovního poměru na plný úvazek učitele/učitelku pro mateřskou školu. Požadujeme odbornou kvalifikaci dle § 6 zákona o pedagogických pracovnících, předchozí praxe není podmínkou a jedná se tedy o pozici vhodnou i pro absolventky/absolventy. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení dle délky praxe, systém odměňování, prostor pro profesní růst a možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji školy. Nástup možný ihned. V případě zájmu či dotazu kontaktujte ředitele školy Mgr. Jiřího Sliackého, Ph.D. osobně na adrese školy, telefonicky na tel. 519 433 110, nebo na e-mailu reditel@skolavranovice.cz.

Žádost o výpomoc
Základní škola a Mateřská škola Vranovice by potřebovala do mateřské školy dočasnou výpomoc na místo učitelky. Jedná se o zástup za pracovní neschopnost na dobu cca. jednoho až dvou měsíců. Ochotní pomocníci mohou kontaktovat ředitele školy Mgr. Jiřího Sliackého, Ph.D. na telefonu 519 433 110 nebo na mailu reditel@skolavranovice.cz.

INZERATY ZS a MS Vranovice_rijen 2019