+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

Základní škola a Mateřská škola Vranovice přijme do pracovního poměru na plný úvazek učitele/učitelku pro mateřskou školu. Požadujeme odbornou kvalifikaci dle § 6 zákona o pedagogických pracovnících, předchozí praxe není podmínkou a jedná se tedy o pozici vhodnou i pro absolventky/absolventy. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení dle délky praxe, systém odměňování, prostor pro profesní růst a možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji školy. Předpokládaný nástup v průběhu měsíce ledna 2020. V případě zájmu či dotazu kontaktujte ředitele školy Mgr. Jiřího Sliackého, Ph.D. osobně na adrese školy, telefonicky na tel. 519 433 110, nebo na e-mailu reditel@skolavranovice.cz.

___________________________________________________________________________

Základní škola a Mateřská škola Vranovice přijme do pracovního poměru zájemce o pozici školního asistenta v mateřské škole na 0,5 úvazku. Požadujeme odbornou kvalifikaci pro pozici asistent pedagoga dle § 20 zákona o pedagogických pracovnících. Předpokládaný nástup od 1. 1. 2020. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, prostor pro získávání a rozvíjení zkušeností práce s dětmi a možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji školy. V případě zájmu či dotazu kontaktujte ředitele školy Mgr. Jiřího Sliackého, Ph.D. osobně na adrese školy, telefonicky na tel. 519 433 110, nebo na e-mailu reditel@skolavranovice.cz.

Ke stažení: Volná pracovní místa v ZŠ a MŠ Vranovice