+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Čtyřlístek sbíral ceny

Čtyřlístek sbíral ceny

O víkendu 4. a 5. listopadu 2016 se taneční soubor Čtyřlístek účastnil  semináře v country tancích, square dance a cloggingu s názvem 133. Region Dance Party, a soutěže O Zelený hrozének v Břeclavi. Tréninky před soutěží byly náročné, ale naše dřina byla náležitě odměněna. Děti soutěžily ve třech kategoriích a ve všech se nám povedlo na této soutěži uspět. V kategorii country mladší děti do 13 let jsme se umístili s písničkou Puppies na krásném 3. místě, 2. místo jsme získali v kategorii country starší do 18 let s písní Bottleneck Bob. A další 2. místo máme z kategorie show do 18let s písní Jirka a čert.

Většina dětí soutěžila úplně poprvé a tak nás takový úspěch o to více potěšil a náležitě jsme ho oslavili minidortou a dětským šampaňským. Nejen, že jsme vyhráli krásné diplomy a poháry, ale také jsme si zde výborně zatančili pod vedením zkušeného lektora Miroslava Procházky a navázali nová přátelství s dětmi z country souborů z celé republiky. Také jsme se naučili spoustu nových kroků a tanců a stmelili kolektiv. Ani o přestávkách mezi tanci jsme nezaháleli a vyrazili na nedaleké dětské hřiště nebo jsme hráli nejrůznější karetní hry. Celý víkend jsme si moc užili, děti se dobře pobavily a už se těší na další podobné akce.

Text a foto: Ilona Bednářová

001_ctyrlistek 002_ctyrlistek 003_ctyrlistek

Uložit

Uložit