+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Uspali na zimu broučky

Uspali na zimu broučky

„Už nepracuj, mravenečku můj, schovej se do jehličí…,“ tímhle zaříkávadlem uspávaly děti z mateřské školky Barbánek broučky k zimnímu spánku. V úterý 8. listopadu podvečer si k tomu v zahradě mateřské školy rozsvítily lampiony a vydaly se průvodem po obci. Po cestě sbíraly lístky, které si chystaly na zakrytí broučků a na cestu jim dokonce hrála hudba z rozhlasu. Když se náš obrovský dav přiblížil ke školce, byla celá rozzářená lucerničkami, které jsme s dětmi vyráběli. Děti zazpívaly broučkům ukolébavku a přikryly je lístečky. Na závěr jsme se zahřáli teplým čajem a pochutnali si na šťavnatém jablíčku, pak se vydali na cestu domů.

Děkujeme všem rodičům, prarodičům a sourozencům od našich školkových dětí za hojnou účast. A těšíme se na další společná setkání.

Více foto najdete na rajce.net:

-mš-

Foto: Martin Hajda

uspavani-broucku-2016_4 uspavani-broucku-2016_19 uspavani-broucku-2016_30 uspavani-broucku-2016_32

Uložit

Uložit