+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

9 tisíc pro anděla. Díky vám

9 tisíc pro anděla. Díky vám

Škola svým příspěvkem podpořila nadační fond Dobrý anděl
Letos potřetí se ZŠ Vranovice zapojila do podpory vážně nemocných dětí z projektu Dobrý anděl. Škola tak stanula po boku známých osobností, herců, zpěváků, moderátorů, vědců, ale i těch pro nás zcela neznámých dárců, kteří se na finančních příspěvcích pro rodiny s dětmi podílejí.

Čtyři děti, kterým se snažíme pomoci, trpí různými typy onkologických onemocnění, dětskou mozkovou obrnou, epilepsií, slepotou, nádory na mozku. Jedná se tedy o nejtěžší formy onemocnění, které děti vyřazují z běžného života na dlouhou dobu nebo i na celý život. Všechny žijí v Jihomoravském kraji. Jsou to osmiletá Andrejka, patnáctiletý Gino, šestiletá Eliška a devítiletá Nikolka.

Andělské hodnoty těch, kteří pomohli:
RADOST
Dobří andělé zažívají radost z dávání.
SPOLUPRÁCE
Nadace spolupracuje s lékaři, sestrami a sociálními pracovníky, firmami a dalšími organizacemi, které sdílí naše hodnoty. My spolupracujeme navzájem, své příspěvky shromažďujeme a společně zasíláme.
RESPEKT
Respektujeme slabší, nemocné a potřebné.
ODVAHA
Máme odvahu pouštět se do těžkých věcí. Snažíme se být odvážní v komunikaci – argumentovat, odvážněji obhajovat naše hodnoty a to, že jsme jiní.

Letos se vybralo celkem 9 050,-Kč. Nejštědřejšími dárci byli žáci 1.A, 2.A, 3.A, 6.A a 9.A. Je mi velkým potěšením tyto peníze odeslat na účet Dobrého anděla a Vám, kteří jste přispěli,
moc poděkovat. Vážíme si této podpory.

Mgr.Hana Pokorná, ředitelka školy
dobry-andel

Uložit