+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Jarmark vynesl 15 tisíc

Jarmark vynesl 15 tisíc

Při příležitosti Rozsvěcování vánočního stromu v neděli 27.11. se jako již tradičně uskutečnil vánoční jarmark Základní školy i Mateřské školy Vranovice.

I letos si děti a žáci pod vedením a za pomoci pedagogů připravili pro prodej množství krásných dárečků.

Vánoční jarmark je nejen prezentace toho, co naši žáci všechno dokážou, ale má pro ně i výchovný charakter. Oni sami se stanou prodejci, učí se pracovat s penězi, nabízet své zboží nebo vymýšlet strategii, jak ke svému stánku přilákat co nejvíce lidí.

Mne jako ředitelku školy rozhodně těší i vzrůstající úroveň nabízeného zboží a jeho množství. Mnohé třídy tak nepodcenily přípravu a trpělivě dárky připravovaly již od října v hodinách pracovních činností či výtvarné výchovy.

Ani rodiče a přátelé školy, kteří si přišli něco zakoupit, nezůstali pozadu. Letos se vybrala spousta peněz a po odečtení nákladů z ní zbylo neuvěřitelných 15 224,-Kč!

Do třídních fondů tak proudí tyto peníze:

TřídaČástka
1. A742,-
2. A1159,-
2. B746,-
3. A1652,-
4. A1122,-
5. A1396,-
6. A608,-
6. B727,-
7. A1226,-
8. A713,-
9. A587,-
ŠD1526,-
3020,-
CELKEM15224,-

A co se dětem bude z těchto peněz pořizovat? Peníze byly předány třídním učitelům a je na nich, jak s penězi naloží. Rozhodně půjdou za dětmi, takže – výtvarné potřeby, hračky, hry, ale také dárky, odměny v soutěžích, nebo příspěvek na školní výlet. A možná i na něco jiného. Uvidíme.

Děkuji všem pedagogům, kteří se na přípravě dárků i samotné organizaci podíleli, děkuji žákům za šikovnost a píli, se kterou dárky připravili a prodali. Děkuji rodičům, kteří při jarmarku pomáhali. Děkuji všem, kteří děti svým finančním obnosem podpořili.

V neposlední řadě děkuji všem dětem, které se podílely na programu a vystupovaly na jevišti.

Přeji krásný advent

Mgr. Hana Pokorná, ředitelka

01_vanocni_jarmark 02_vanocni_jarmark 03_vanocni_jarmark 04_vanocni_jarmark 05_vanocni_jarmark 06_vanocni_jarmark

Foto: Archív školy

Více foto najdete na https://goo.gl/photos/fPKZgtnrEdG26Vva8

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit