+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Anglie: změna termínu!

Anglie: změna termínu!

Vedení školy upozorňuje na změnu termínu zájezdu do Anglie. Uskuteční se 6. – 11. května 2017. Původně plánovaný termín (3. – 8. 4. 2017) se tímto ruší. Ostatní zůstává beze změn.
—–
Do Anglie za pouhých šest a půl tisíce korun se chystají žáci 2. stupně základní školy Vranovice. Šestidenní zájezd se uskuteční 6. – 11. 5. 2017 a žáci si prohlédnou nejznámější místa Velké Británie, například Londýn, Oxford, Stonehenge, či Salisbury. Ubytování je plánováno v hostitelských rodinách s plnou penzí. Doprava je zajištěna autobusem a trajektem. Bližší informace podá Mgr. HanaHubíková.

Program zájezdu:

NEJZNÁMĚJŠÍ MÍSTA VELKÉ BRITÁNIE, ZŠ VRANOVICE – 6. – 11. 5. 2017
6 denní – 6500,· Kč/os.

1. den
odjezd, cesta přes Německo, Belgii, Francii do Velké Británie.

2. den
V ranních hodinách příjezd do přístavu Calais, trajekt do Doveru. Návštěva Londýna -Tower Bridge, Tower of London, Monument, procházka přes Milennium Bridge, St. Paul‘ s Cathedral, Trafalgar Square, Museum of Science / alternativně Museum of Natural History, let lanovkou nad Temží na North Greenwich. 20:00 setkání s rodinami, večeře.

3. den
Celodenní návštěva Oxfordu – univerzitní město, kde studenti mohou navštívit Christchurch College (jídelna z filmů o Harry Potterovi), dále uvidí tržnici a centrum města. Po domluvě možné nákupy. 19:00 návrat do rodin, večeře.

4. den
Celodenní výlet do Stonehenge – jedna z největších megalitických staveb na světě. Dále návštěva Salisbury, katedrála v Salisbury (je zde uložena Magna Charta Libertatum). 19:00 návrat do rodin, večeře.

5. den
Návštěva Londýna: Prohlídka Royal Observatory (Nultý poledník), procházka tunelem pro pěší pod Temží, přesun vláčkem na Cannary Warf (moderní obchodní centrum Londýna), London Eye, dále procházka Londýnem kolem nejvýznamnějších míst: Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street, přes Horse Guards k Buckingham Palace, Piccadilly Circus, Leicester Square, Covent Garden, Oxford Street. Cesta metrem/vlakem (lodičkou dle počasí) na Greenwich, kde na skupinu bude čekat autobus. ALTERNATIVNĚ: návštěva Windsoru – prohlídka hradu, procházka k Eton College, MHD k Legolandu. Večer přejezd do přístavu Folkstone do Calaís, noční průjezd Evropou.

6. den
Zpáteční cesta, příjezd v odpoledních až večerních hodinách.

V CENĚ: doprava luxusním autobusem (WC, DVD, kávovar, párkovar), doprava trajektem Calais – Dover a zpět (Eurotunel), 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (kontinentální snídaně, oběd formou balíčku, večeře) ubytování po 2-4 studentech v jedné rodině, zkušený průvodce CK po celou dobu pobytu i cesty – kvízy, soutěže, informace o tranzitních státech a Velké Británii obecně a dále o jednotlivých navštívených místech; cestovní pojištění (včetně pojištění tzv. storna zájezdu) a pojištění CK proti úpadku.

V ceně není zahrnuto vstupné a lístky na MHD v Londýně – cca 60 liber