+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Vánoční turnaj ve vybíjené

Vánoční turnaj ve vybíjené

V příjemné předvánoční atmosféře se ve středu 21. 12. 2016 žáci 2. stupně utkali v kapitánské vybíjené. Družstva tvořila 13 žáků příslušné třídy a každé družstvo si zahrálo 4 zápasy po dvou setech. Je jasné, že v určité výhodě byli starší žáci, kteří jsou zkušenější a možná i více sehraní, ale mladší byli zase rychlejší a mrštnější. Některé zápasy byly velmi vyrovnané. Konečné pořadí nebylo do poslední chvíle jasné a bylo potřeba bojovat o každého vybitého i nevybitého hráče. Na 1. místě se nakonec umístila 9.A, na 2. místě 6.B, která odehrála s 9.A zcela vyrovnané utkání, na 3. místě 8.A, 4. byla 7.A a na 5. místě 6.A. Všichni zúčastnění předvedli opravdu dobré sportovní výkony. Celý turnaj se odehrál v přátelském a fair-play duchu a věřím, že si jej žáci užili.

Foto zde: http://renatasport.rajce.idnes.cz/Vanocni_turnaj_ve_vybijene/

Renata Karpíšková