+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Halový pětiboj všestrannosti

Halový pětiboj všestrannosti

Zveme všechny příznivce sportu na 2. ročník Halového pětiboje všestrannosti, který se uskuteční 4. března 2017 v místní sokolovně. Prezence 14:00 – 14:30 hod., prosíme o včasný příchod. Budeme soutěžit v těchto disciplínách: trojskok, leh-sedy, švihadlo, dribling, medicinbal.

Pravidla disciplín naleznete na http://ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/assets/docs/manualovov.pdf.
Kategorie: děti, dospělí a rodič + dítě. Děti od ročníku narození 2011 a starší. Chlapci a dívky budou soutěžit zvlášť, stejně tak v kategorii dospělých budou muži a ženy zvlášť. Bodování proběhne podle bodovacích tabulek Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů.

Aktuální tabulky najdete na http://ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/dokumenty-ovov.

Ceny: Všichni obdrží diplom. Jednotlivci v každém ročníku a kategorii na 1. – 3. místě obdrží medaile a diplom. Absolutní vítězové kategorií s nejvyšším přepočtem bodů poháry.

Tak si přijďte zasportovat. Těšíme se na vás!

Halovy_5boj_plakat

Halový 5boj plakát

Renata Karpíšková

Uložit

Uložit