+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Poděkování sponzorům

Poděkování sponzorům

Základní škola a Mateřská škola Vranovice děkuje všem níže uvedeným sponzorům za věcné i finanční dary. Jejich přispěním proběhl školní Maškarní ples pro děti bez problémů a ke spokojenosti dětí i dospělých. Zbylé finanční prostředky dle darovací smlouvy použijeme pro další, a snad i stejně úspěšné, akce pro děti.
Děkujeme!

Sponzoři 2017
Mgr. Iva RAPCOVÁ, AGROKLIMUS s.r.o. , Zdeněk ROHRER, Cvičení s p.Pitkovou, Aqualand Moravia,JEDNOTA MIKULOV, BRNONET s.r.o. , Karel VRÁTNÝ, VAŠSTAV, KLEMPEX P+K , Patrik PINKAS, RadekVANÍČEK, PetrBAČOVSKÝ, VlastimilKUŽEL, MUDr.Ludmila BARTLOVÁ, Miroslav STROUHAL, SUŠÁRNA POHOŘELICE,s.r.o., Přátelé ZŠ a MŠ Vranovice, D.A.S. Rechtsschutz AG, paní Kacafírková, RWE (p.Kacafírek), Nábytek Mikulík, Šmíd Mikulov, Nová Morava.