+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Digital Learning Day

Digital Learning Day

I letos jsme se zapojili do akce, jejímž cílem je ukázat, jak školy pracují během vyučování s technologiemi. Mottem akce bylo „To byl ale cirkus“. A cirkus ukazovaly všechny zapojené třídy. Protože nejde o to, aby děti v klidu seděly v lavicích a tiše poslouchaly učitele, ale abychom dokázali uřídit učení, i když každý zrovna dělá něco jiného. Pro nás to znamenalo naučit se v šesté třídě vazbu „There is…“ a slovíčka týkající se budov, postavit městečko v Minecraftu a s nabytými vědomostmi ho popsat a popis namluvit. Někteří k práci využili školní tablety, jiní svoje mobily. Tři nejlepší nás reprezentovali online a jejich prezentace byla vskutku skvělá, protože museli do kamery mluvit anglicky. Děkuji proto především Nicol Osikové, Jakubu Vaculkovi a Klárce Němečkové.

Video je umístěno zde: https://youtu.be/g095AWQ2onw

Ludmila Kovaříková