+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Zlatí malí atleti

Úspěch malých atletů, máme zlato! Dne 3. 5. 2017 se naši žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola ve štafetovém běhu, ve kterém závodilo 160 dětí z 10 škol okresu Brno – venkov.
Celkově se běžely 4 štafety. První závod na 4 x 100 m vyhrály s velkým náskokem 8 sekund naše děti z 2. a 3. třídy. Druhý závod 4 x 100 m absolvovali běžci 4. a 5. třídy.
Poslední dvě štafety byly smíšené. Děti z 2. – 5. třídy byly rozděleny na 2 skupiny. Každé z nich běželo 200m. Do celkového součtu se započítával lepší čas z těchto dvou štafet.
Po napínavém sčítání časů jsme nakonec obsadili neuvěřitelné 1. místo a tím jsme si vybojovali i postup do krajského kola!

Tímto bych chtěla poděkovat malým atletům za trénink, ochotu soutěžit a perfektní reprezentaci naší školy!

Text a foto: Petra Stejskalová