+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Čtyřlístek opět přivezl pohár

Čtyřlístek opět přivezl pohár

Po úspěchu na soutěži O Zelený hrozének v Břeclavi jsme 29. 4. 2017 plni nadšení vyrazili do Brna na dětskou country taneční soutěž O Kohoutovickou slípku (dříve Medláneckou sýpku), kterou pořádá taneční soubor Virginia Brno. Každoročně je zde velká konkurence, neboť se sem sjíždí country taneční soubory nejen z Brna a jeho okolí, ale i např. z Ostravy. Čtyřlístek soutěžil v kategorii děti do 11 let s linem C.O.U.N.T.R.Y. a v kategorii do 15 let s country show Jirka a čert. Pro některé děti to bylo teprve druhé vystoupení. Byla to tedy obrovská radost, když se nám povedlo získat pohár za 3. místo v kategorii country show a line děti do 11 let. A samozřejmě radost byla i z vyhraných dobrot. Po soutěži jsme ještě absolvovali hodinový workshop se zkušenou lektorkou Lenkou Kotkovou, s níž jsme pracovali na zlepšení techniky a také si zatančili nové tanečky. Jsem ráda, že se k nám připojila i jedna maminka. Byl to příjemný den a pro děti velký zážitek.

Ilona Bednářová

001_Ctyrlistek 002_Ctyrlistek 003_Ctyrlistek 004_Ctyrlistek 005_Ctyrlistek