+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Jak 7. A spala ve škole

Jak 7. A spala ve škole

Byl pátek 9. 6. 2017. Všichni žáci už byli doma a těšili se na víkend. Přesto se před školou shromáždili nějací podivíni se spacáky a dobývali se do školy. To třída 7. A měla akci „Spaní ve škole“. Přišli i sourozenci, naši bývalí žáci, někteří přivedli celou rodinu. Možná i právě díky tomu se tahle akce nesla v tak příjemném rodinném duchu a měla skvělou atmosféru.
Večerní program byl hodně pestrý. Kromě běžného opékání špekáčků se hrál turnaj v přehazované, trénovala se týmová spolupráce při různých soutěžích – hledání vlaječek, hledal se poklad a řešily se logické hádanky. Mohli jsme si nechat i vyvěštit budoucnost ve věštírně nebo si zahrát twister. Před spaním jsme si ještě pustili pohádku.
Musím žáky velice pochválit. Po večerce opravdu všichni utichli a šli spát, a ani ranní ptáčata nebudila ostatní. Ráno někteří stihli i rozcvičku s písničkami Michala Davida, a pak jsme se pomalu rozcházeli do našich domovů s vědomím, že tuhle akci si musíme co nejdříve zopakovat. Příjemným překvapením bylo, že celý večer jsme nepotřebovali mobil. Bavili jsme se totiž spolu, a to bylo na tom to nejhezčí.

Text a foto: Mgr. Andrea Lastomirská

002_Spani_II

Dobře se najíst je základ

003_Spani_II

Naši VIP hosté

004_Spani_II

Znát budoucnost se také může hodit

001_Spani_II

Ještě pohádku na dobrou noc a můžeme spát

Více fotografií zde: http://andilast.rajce.idnes.cz/Spani_ve_skole_09.06.2017/