+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Sportovní den

Sportovní den

Mezitřídní turnaj ve florbalu a přehazované

V pátek 23. 6. 2017 proběhl v hale Sokola Vranovice turnaj mezi třídami 2. stupně naší školy. Pořádání turnaje v přehazované vedle sportovní haly opět předcházela příprava hřiště, již tradičně v tom nejparnějším dnu :o) Letos jsme to zvládli za jedno dopoledne, protože pomáhalo celkem 11 žáků z 9. A a 8. A třídy. Počasí nám druhý den přálo. V sále bylo ovšem neúnosné dusno a florbalisté se doslova koupali ve vlastním potu. Za poslední 3 ročníky to byl nejvydařenější turnaj – po stránce fair play, výkonnostní i organizační. V přehazované bylo nejúspěšnější družstvo z 9.A, druhé místo vybojovala 7. A, třetí 8. A, čtvrté 6. B a páté 6. A. Ve florbalovém turnaji po velmi tvrdém boji vyhrála zaslouženě 8. A, následována 6. B na druhém místě, 9. A na třetím, 7. A čtvrtém a 6. A pátém místě. Ráda bych všechny děti moc pochválila a věřím, že si všichni, ať již pohybu nebo fandění, užili vrchovatě.

Více foto na: http://renatasport.rajce.idnes.cz/Turnaj_mezi_tridami/

Text a foto: Renata Karpíšková

Sport_den sport_den2