+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Školka vyhrála Vranovické dýňování

Školka vyhrála Vranovické dýňování

HIP HIP HURÁÁÁÁÁÁ
Před školkou nám stojí a dělají nás veselejší naši kamarádi mimoni. Jsou vyrobeni z dýní, namalovaní temperkami, či barvičkami. Vlásky mají z drátků, párátek a dalších skvělých věciček.
Kreativních nápadů bylo plno a i hlavičkám a ručičkách se očividně chtělo, jsme za to moc rádi a proto jsme byli označeni VÍTĚZI.

S obrovskou radostí všem oznamujeme, ŽE NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA SE STALA VÍTĚZEM VRANOVICKÉHO DÝŇOVÁNÍ. Velké poděkování patří všem zúčastněným. Pro děti je vítězství pozitivní zpětnou vazbou a motivující podnět pro další kreativní činnosti. Jako dáreček za vítězství jsme dostali krásný keramický hrneček s logem Vranovické dýňování. Všem nám vítězství udělalo velkou radost !!!!!! HIP HIP HURÁÁÁÁÁÁ

kolektiv MŠ

Foto: Archív MŠ

009_MS_Dynovani 008_MS_Dynovani 003_MS_Dynovani