+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Skoro 12 tisíc na Dobrého anděla

Skoro 12 tisíc na Dobrého anděla

Již čtvrtým rokem je naše škola Dobrým andělem. V této uspěchané době je až s podivem, kolik lidí myslí na druhé, na jejich zdraví a štěstí. V naší škole je takových lidí spousta, žáci, rodiče i učitelé. Svědčí o tom sbírka, kterou podporujeme nemocné děti a jejich rodiny z blízkého okolí.
Letos se nám podařilo vybrat krásnou částku 11 890,-Kč. Největšími částkami přispěly třídy 2.A – 1600,-Kč, 3.A – 1670,-Kč, a 4.A – 1900,-Kč, ale vlastně – žádná částka není malá….
Zvláštní poděkování patří přípravné třídě, kde jsme s penízky ani nepočítali a částka 800,-Kč při sedmi dětech byla velkorysá. Další zvláštní poděkování patří maminkám, které mají děti ve více třídách, a ve všech přispěly, a to ne málo. Vážíme si toho. A poslední zvláštní poděkování patří všem učitelkám, které vybranou částku ve třídách „vylepšily“ svou hotovostí…
Děkuji všem, kteří se podíleli. Peníze posílám do správných rukou……….

Mgr. Hana Pokorná, ředitelka školy