+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Návštěva Olympijského festivalu 2018 v Brně + nabídka rodičům

Návštěva Olympijského festivalu 2018 v Brně + nabídka rodičům

Díky žákům 9.A a 7.B jsme uspěli v soutěži o účast na Olympijském festivalu 2018 v Brně, který se koná u příležitosti konání XXIII. zimních olympijských her v Pchjongčchangu. Naše návštěva je naplánovaná na 20. 2. 2018. V rámci výhry je pro nás zajištěna autobusová doprava do místa konání Olympijského festivalu. Podrobnosti ohledně příjezdu autobusu ke škole nám zašlou nejpozději týden před cestou.

Organizace dne:
8:30 hod. – příjezd na parkoviště OF 2018
8:45 hod. – uložení věcí do šaten, děti se mohou případně převléct do sportovního oblečení
9:00 hod. – příchod na sportoviště
13:00 hod. – konec sportovních aktivit všech tříd
13:00-13:30 hod. – společná fotografie a předání medailí na podiu
14:00 hod. – odjezd zpět ke škole

V průběhu dne navštívíme minimálně 3 různá sportoviště, kde si budeme moct vyzkoušet nejen zimní olympijské sporty pod vedením zkušených instruktorů. Na parkovišti na nás bude čekat průvodce,  který bude znát náš program a bude nám celé dopoledne k dispozici.
Pro lepší sportovní zážitek doporučují mít s sebou: helmu, brusle, boty na běžky (vázání NNN) a hokejku. Pokud cokoliv z vybavení nevlastníte, nic se neděje, organizátoři jsou schopni zdarma v omezeném množství vybavení zapůjčit.

Další věci, které doporučují mít s sebou: teplé oblečení, případně oblečení na převlečení, rukavice, čepice, pití, jídlo na celý den a drobné kapesné. V průběhu dne budeme mít k dispozici teplý čaj.

Autobus má kapacitu 45 míst – 40 dětí + 5 dospělých. Nabízíme tímto dvěma dospělým – z řad rodičů nebo rodinných příslušníků – účast na festivalu.

R. Karpíšková, J. Pařík

ZOH článek ke stažení

OH_loga