+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Vybíjená v Hrušovanech? Vranovice berou páté místo

Vybíjená v Hrušovanech? Vranovice berou páté místo

Kdyby turnaj trval trochu déle, výsledky by pravděpodobně vypadaly jinak. Vranovičtí žáci čtvrté a páté třídy, kteří v pátek 2. března reprezentovali školu na tradičním turnaji ve vybíjené „O Pohár hrušovanské školy,“ se zlepšovali každým zápasem, jenže začátek trochu zaspali. Obsadili nakonec páté místo ze šesti účastníků, takže ostudu rozhodně neudělali.
Na hráčích se v Hrušovanech u Brna projevil fakt, že tělocvik v zimě absolvují v naší malé tělocvičně, kam se ani hřiště na vybíjenou nevejde. Na mnohem větší prostor si tak postupně zvykali. Nutno podotknout, že na domácí hráče, kteří přípravě na turnaj věnují spoustu času, by i bez tohoto hendikepu jen těžko měli. Všem zúčastněným patří dík za vzornou reprezentaci školy.

Sestava: Aneta Nohelová, Marek Kunc, Matyáš Ulmann, David Hájek, Samuel Nyiri, Lukáš Vachala (všichni 5.A), Viktorie Norková, Max Gruna, Lukáš Mach, Ondřej Stejskal, Matěj Hochman, Roman Suchánek (všichni 4.A)

Mgr. Jan Pařík

IMG_20180302_083834 IMG_20180302_084150 IMG_20180302_085825