+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Divadelní představení Pipi Dlouhá punčocha

Divadelní představení Pipi Dlouhá punčocha

V pátek 16. 3. 2018  jsme se vypravili na představení Pipi Dlouhá punčocha do Divadla Radost v Brně. Před návštěvou divadla jsme navštívili Starou radnici, kde jsme si prohlédli krokodýla a převyprávěli si pověst o brněnském drakovi. Výpravy se zúčastnili žáci 3. A ZŠ Vranovice, rodiče i jiné děti, paní asistentka Svorová a paní učitelka Stejskalová.

Představení bylo plné vtipů, tance, písniček a akrobatických kousků. Pro děti to bylo doplnění v hraném ztvárnění, protože zároveň čtou knihu Pipi Dlouhá punčocha od Astrid Lindgrenové v hodině čtení. Výborně jsme se bavili.
Děkujeme paní učitelce Stejskalové za pěkný výlet. Těšíme se zase někdy příště.

Jana a Linda Hanušovy

foto Pipi