+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Jeden bod a šli jsme do krajského finále!

Jeden bod a šli jsme do krajského finále!

Pouhý jeden vyhraný set navíc a družstvo volejbalistů naší školy by postoupilo do krajského kola. Tak dobře se vedlo našim hráčům a hráčkám sedmých a šestých tříd na okresním kole ve Volejbalu 3+3, které se uskutečnilo 27. dubna tradičně v Drásově. Oproti loňskému roku, kdy jsme byli v této soutěži nováčkem, bylo na hráčích znát poměrně velké herní zlepšení – v činnostech jednotlivce, systému, taktice a v neposlední řadě i sebevědomí.
Umístili jsme se na výborném druhém místě. Ale ještě zdaleka nebylo vše ideální. Musíme zapracovat především na jistotě podání a příjmu míče, což jsou dvě herní činnosti, které tvoří alfu a omegu celé hry.
Volejbal patří k technicky nejsložitějším kolektivním sportům. Ale děti baví a vytvořila se nám za ty tři roky, myslím si, dobrá parta. Tak uvidíme, třeba se příští rok zúčastníme i dělených soutěží.

Renata Karpíšková

volejbal