+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Branný den 2018

Branný den 2018

Branný den se tentokrát uskutečnil téměř doslova v bojových podmínkách. Hned ráno nás vytrvalý déšť zahnal zpět do školy, a tak jsme museli co nejrychleji přijít na to, jak akci zorganizovat pod střechou. Všechno se ale nakonec povedlo zejména díky Veronice Kuglerové z 9.A. A ačkoli se první a druhé třídy zúčastnit nemohly a některé aktivity musely být změněny, celý den probíhal zcela hladce. A tak jsme nosili vajíčko na lžíci, uhýbali lanům, odhadovali znělky, přetahovali se v kruhu, zkrátka si užili her a soutěží, které pro nás 9.A vymyslela. Ráda bych proto za celý den poděkovala nejen 9.A, ale i paní učitelce Říhovské za pomoc s organizací a všem, kteří měli trpělivost s nastalou situací.

Ludmila Kovaříková

branný den1 branný den2 branný den3 branný den4