+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Tanečnice Crazy dovezly z Vídně bronz

Tanečnice Crazy dovezly z Vídně bronz

Dne 16. 12. 2018 se polovina děvčat z tanečního kroužku CRAZY zúčastnila své první taneční soutěže v tomto školním roce. První soutěž v sezóně a hned mezinárodní MIA DANCE LEAGUE VIENNA – Christmas Super round.
Ve Vídni děvčata vystupovala s Vánoční sestavou Dárečci, tuto choreografii si původně připravovala pouze na Vánoční jarmark a Rozsvěcení stromu. Natolik si ale tuto sestavu oblíbila, že s ní vyrazila i na závody a dovezla krásné Bronzové medaile a Pohár za třetí místo.
Za nás trenérky musím říct, že jsme byly na děvčata náležitě pyšné. Pro několik z nich to byly úplně první závody v životě, přesto na nich nebyla znát nervozita a zvládla to všechny na jedničku.

Miroslava Čápová a Kateřina Procházková

01_Crazy_Viden 02_Crazy_Viden