+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Maškarní ples rozveselil Sokolovnu

Maškarní ples rozveselil Sokolovnu

Třetí únorovou neděli odpoledne se vranovická Sokolovna rozezněla nejen hudbou, ale také dětským smíchem a jásotem. Proběhl tu již tradiční dětský maškarní ples. K vidění byl nespočet masek, od princezen a známých hrdinů až po zvířátka všeho druhu. Po sále poletovaly víly i berušky, ukázal se také králíček, orientální tanečnice nebo muchomůrky. O zábavu se postaralo divadlo Koráb, které pro děti připravilo soutěže, drobné odměny a známé hudební hity. Krásnou vsuvkou bylo taneční vystoupení dětí ze skupiny Crazy. Žádné z dětí neodcházelo s prázdnou, o což se postarala bohatá tombola. Letošní ročník se opravdu povedl, už teď se těšíme na ten příští. Organizátorům patří veliké díky!

Kristýna Kuráňová

maskarak

Více foto: https://1vranovice.rajce.idnes.cz/Detsky_maskarni_ples_2019