+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Obhájili jsme zlato

Obhájili jsme zlato

Postup do okresního kola vybojovali žáci naší školy ve vybíjené v pátek 29. 3. v Pohořelicích.
Z Vranovic odjížděla dvě nedočkavá družstva. Chlapci i děvčata se pečlivě připravovali a na zápasy se velmi těšili!
Vzhledem k tomu, že žádná škola z našeho okrsku bohužel nevytvořila družstvo dívek, které by se postavilo našim děvčatům, postoupil náš tým dívek automaticky do okresního kola. V Pohořelicích si vyzkoušely alespoň údery chlapeckých i smíšených družstev, ve kterých většinou obstály velmi dobře. Mnohdy je od vítězství dělil jen jeden vybitý hráč.

0100103 0100101

Chlapci odehráli mnoho krásných a kvalitních zápasů se všemi přítomnými družstvy. O prvním vítězství nad žáky z Hrušovan rozhodlo až prodloužení. V dalších utkáních již neměli naši „borci“ konkurenci. Družstva z Žabčic a domácích Pohořelic dokázali naši vybít v základním čase i s kapitánem. O kvalitní hře proti domácím svědčí i slova pana ředitele Stanislava Poláka: „ Byl to velmi dobrý zápas!“
Poslední zápas s Rajhradem již ztratil na dynamice. Vítězné minuty utkání pomalu míjely a my jsme se opět těšili na zlato, které povezeme domů tento školní rok již podruhé!
Za reprezentaci naší školy dětem děkuji a přeji mnoho sil v okresním kole, kam s námi postoupily i domácí Pohořelice.

0100104 0100102

Petra Stejskalová