+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Volné pracovní místo – školník

Volné pracovní místo – školník

Základní škola a Mateřská škola Vranovice přijme do pracovního poměru na plný úvazek školníka. Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru, ochotu učit se novým dovednostem, manuální zručnost a organizační schopnosti.

Pracovní náplní budou práce při opravách a údržbě školy, jejího zařízení a technického vybavení a v případě potřeby i zástup při zajišťování provozu Vzdělávacího centra Vranovice, včetně školního bazénu a tělocvičny.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení se systémem odměňování, pestrou škálu činností a možnost uplatnit samostatný přístup a plánování.

Nástup od 1. 7. 2019.

V případě zájmu či dotazu kontaktujte ředitele školy Mgr. Jiřího Sliackého, Ph.D. osobně na adrese školy, telefonicky na tel. 519 433 110, nebo na e-mailu reditel@skolavranovice.cz.