+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče, zveme Vás na informativní schůzku budoucích prvňáčků, která se uskuteční dne 6. 6. 2019 od 17.00 h v budově základní školy Masarykova 178, v současné třídě 5. A (v přízemí budovy, od hlavního vchodu vpravo).

Na schůzce se dozvíte veškeré podrobnosti k nástupu vašich dětí do školy, k vybavení, organizaci atd. Na místě bude přítomna třídní učitelka budoucí první třídy Jana Sedláčková a ředitel školy Jiří Sliacky. Informace k činnosti školní družiny podá vychovatelka Dagmar Kneblová, k možnosti stravování potom zástupkyně firmy Scolarest Zdenka Šišková.

Před zahájením schůzky, od 16.00 h, bude k dispozici v kanceláři školy účetní Marie Koubková, u které budete moct v případě zájmu objednat a uhradit školní pomůcky pro 1. třídu.

Těšíme se na viděnou

Mgr. Jiří Sliacky, Ph.D.
ředitel školy