+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Sportovní rozlučka deváťáků? Zlato z florbalu a bronz z přehazované

Sportovní rozlučka deváťáků? Zlato z florbalu a bronz z přehazované

Stylová rozlučka v podobě dvou prvních míst by jim slušela, museli se však spokojit jen s jednou zlatou medailí. Závěr vranovického školního sportovního roku tradičně obstaral v pondělí 24. června turnaj ve florbalu a přehazované a končící žáci deváté třídy vybojovali v prvně jmenované disciplíně nejcennější kovy, v přehazované pak skončili třetí. Pod vysokou sítí se museli v semifinále sklonit před třídou 8.B, která pak celé klání opanovala.

V sokolovně při florbalu i na dvoře při přehazované panovalo letní vedro a vařilo to i přímo na obou hřištích. Nikdo totiž nechtěl dát svou kůži lacino a všichni na herní ploše nechali nejeden litr potu… Překvapení se podařilo nejmladším zástupcům ze 6.A ve florbale, když si v boji o bronz poradili s 8.A a stanuli tak nečekaně na stupních vítězů.
Teď už žáky čekají zasloužené prázdniny, ne však ty sportovní. Sportovat se má totiž pravidelně a za každých podmínek!

Výsledky florbalu:
1. 9.A
2. 7.A
3. 6.A
4. 8.A
5. 8.B
6. 7.B

Výsledky přehazované:

1. 8.B
2. 7.B
3. 9.A
4. 8.A
5. 7.A
6. 6.A

Mgr. Jan Pařík

IMG_0715 IMG_0725