+420 519 433 110 reditel@skolavranovice.cz

Vranovická škola na soutěži ,,Dej si bacha“ v Pohořelicích

Vranovická škola na soutěži ,,Dej si bacha“ v Pohořelicích

Dne 17.10 roku 2019 se vranovická škola zúčastnila soutěže ohledně kyberprostoru pořádané v Pohořelicích. Každé družstvo bylo složeno ze čtyř žáků dané školy, v našem případě Dominiky Celnarové a Elen Koubkové (obě z 8. B ) a Evy Bočkové s Patrikem Ruskem (oba z 8. A ). Naše družstvo se umístilo na třetím místě. Určitě zde byla šance získat lepší umístění, ale naděje našich soutěžících pohřbila dovedností zkouška. Naše družstvo bylo dobře vědomostně připraveno, ale ve volné disciplíně selhalo. Pokřik družstva ,,Červená je dosti známá, Vranovicím věčná sláva!“ bohužel proto nebyl použit.

Za soutěžící sepsal Patrik Rusek, 8. A
Ve Vranovicích 21. 10. 2019