+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Pokyn k otevření MŠ a zahájení vzdělávání školních skupin

Pokyn k otevření MŠ a zahájení vzdělávání školních skupin

Provoz mateřské školy se obnovuje dnem 25. 5. 2020. V den obnovení provozu budou zprovozněny všechny třídy MŠ, následný provoz jednotlivých tříd bude záviset na počtu docházejících dětí. Organizace předávání a vyzvedávání dětí zůstává nezměněna.

1. stupeň základní školy – školní skupiny
Provoz školních skupin na 1. stupni základní školy bude v souladu s organizačním opatřením MŠMT zahájen 25. 5. 2020 a bude probíhat každý pracovní den. Na základě pokynu MŠMT budou žáci rozděleni do skupin po 15.

Žáci, kteří se nezúčastní vzdělávání v rámci školních skupin, zůstávají doma na distanční výuce.

Podrobnosti najdete v dokumentu Rozhodnutí o obnovení provozu MŠ a zahájení školních skupin

Jiří Sliacky,
ředitel školy