+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Informace k provozu školy během jejího uzavření

Informace k provozu školy během jejího uzavření

Na základě krizového opatření vlády ze dne 30. 10. 2020 č. 1112, kterým se zakazuje osobní přítomnost žáků na vzdělávání v základní škole a krizového opatření vlády ze dne 30. 10. 2020 č. 1113, kterým se zaměstnavatelům nařizuje využívat práci na dálku, pokud ji zaměstnanci mohou vzhledem k charakteru práce a provozním podmínkám vykonávat v místě bydliště, bude po dobu uzavření školy organizačně upraven její provoz následovně:

Vedoucí a provozní zaměstnanci základní školy budou po dobu jejího uzavření vykonávat ty práce, které to svým charakterem a povahou umožňují, dálkově. Žádáme proto všechny, kteří potřebují projednat nějakou záležitost ve škole osobně, aby se na tom nejprve telefonicky domluvili s příslušným zaměstnancem, podle charakteru dané záležitosti. Telefonní kontakty jsou uvedeny níže, nebo jsou dostupné zde na stránce Kontakty.

Mgr. Jiří Sliacky, Ph.D.

ředitel školy

Ke stažení: Informace k provozu školy během jejího uzavření