+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Budoucí deváťáci pomáhali v obcích po tornádu

Budoucí deváťáci pomáhali v obcích po tornádu

Když jsme po řádění tornáda v obcích na Hodonínsku nabídli klukům možnost jet spolu s námi pomáhat do obce Moravská Nová Ves, vůbec nepřemýšleli, měli hned jasno. Trochu jsme sice měli obavy, aby celodenní práci na horkém slunci zvládli, ale nakonec jim byla přidělena přiměřeně náročná činnost – ostraha a obsluha potravinového kontejneru. Když jsme pak večer odjížděli, byla na nich znát radost, že mohli takto pomoci.

Eva Hájková

Rád bych jménem naší školy vyjádřil velkou úctu a poděkování nejen našim budoucím deváťákům, ale všem, kteří se snažili a snaží jakoukoliv formou pomoci lidem z oblastí postižených tornádem. Považuji za zásadní, že hesla jako např. „Společně to zvládneme!“ (ačkoliv vznikalo v jiných souvislostech), nezůstávají jen na papíře, ale reálně žijí mezi námi.

Jiří Sliacky, ředitel školy

Moravska Nova Ves

Moravska Nova Ves Ranní směna ze ZŠ Vranovice předává štafetu noční směně ze ZŠ Dolní Benešov