+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Informace pro žáky a rodiče k přechodu na elektronické agendy

Informace pro žáky a rodiče k přechodu na elektronické agendy

Vážení žáci a rodiče, pod tíhou komplikací, které do vzdělávání v posledních dvou letech přinesla pandemie nemoci Covid-19, ale i s ohledem na další technologický rozvoj, rozhodli jsme se, že od tohoto školního roku 2021/2022 přejdeme na některé agendy v elektronické podobě. To nám dovolí vést vybranou dokumentaci školy digitální formou, čímž získáváme virtuální, z pohledu současných potřeb školství by se dalo říci „bezbariérový“, prostor pro vzájemnou pedagogickou komunikaci, sdělování hodnocení, důležitých informací atd. Zkušenosti z pandemických uzávěr škol jasně ukázaly, že tzv. „papírová“ podoba komunikačního prostředku, je za určitých okolností přímo nevyhovující, nebo minimálně mnohem komplikovanější.

Od tohoto školního roku budeme používat tzv. elektronickou žákovskou knížku a elektronickou třídní knihu. Najdete je v sekci Pro přihlášené, Webová aplikace Bakaláři. Předtím si prosím přečtěte: Informace k prechodu skoly na elektronicke agendy

-sli-