+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Informace k řízení o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023

Informace k řízení o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023

Zápis k základnímu vzdělávání proběhne na naší škole prezenční formou dne 5. 4. 2022 v době od 16.00 do 17.00 hod. v budově 1. stupně na adrese U Floriánka 57. Zápis proběhne v uvedeném čase pro všechny zájemce současně, děti budou rozděleny do menších skupinek a s každou skupinkou budou pracovat dvě paní učitelky. Součástí zápisu bude i formální předání žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání, případně podání žádosti o odklad povinné školní docházky, a doložení všech potřebných dokladů. Pokud se zákonní zástupci nemohou ze závažných důvodů dostavit k zápisu ve vyhlášeném termínu, kontaktujte prosím bezodkladně ředitele školy (kontakty viz informace), nejpozději však do dne zápisu, abychom mohli situaci řešit individuálně. Podrobné informace a náležitosti zápisu naleznete na odkazu níže!

Mgr. Jiří Sliacky, Ph.D.

ředitel školy

Zapis ZS_2022