+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Volejbal mladších žákyň

Volejbal mladších žákyň

Po čtyřech letech jsme sebraly odvahu, natrénovaly, co šlo, a přihlásily se na volejbalový turnaj mladších žákyň do Drásova. Turnaj proběhl 18. května, za účasti týmů z Dolních Kounic, Kuřimi, Vranovic a domácích z Drásova. Vzhledem k malé účasti týmů se hrálo systémem každý s každým. Hned od začátku bylo jasné, že domácí hráčky a volejbalistky z Kuřimi nemáme šanci porazit. Jedná se totiž již o závodní týmy. Nicméně vždy jsme si daly za cíl, dosáhnout alespoň 10 bodů za set. To se nám kromě jednoho setu podařilo. Jediný, nad kým tedy byla šance zvítězit, byly hráčky z Dolních Kounic. Děvčata moc dobře ví, že základem hry na této úrovni je podání a pod heslem „kdo podává vyhraje“ nedaly soupeřkám šanci. Vyhrály 2:0 na sety a braly tak pohár, medaile a diplom za 3. místo.

Pro mě, jako pro trenéra, je mnohem důležitější než bronzové ocenění to, jak si holky fandily, podporovaly se, užívaly si celý turnaj a odjížděly nadmíru spokojené. Děkuji vám, holky, za vaše nasazení, ať vám vydrží a už teď se těším na příští ročník.

 

Renata Karpíšková