+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Soutěž „Bezpečně v kybersvětě!“

Soutěž „Bezpečně v kybersvětě!“

Soutěž „Bezpečně v kybersvětě!“

V pátek 20. 10. 2023 se v Pohořelicích konala akce, jejímž cílem je podpora soutěživosti, zdravého sebevědomí, bezpečnosti na internetu, sociálních sítích a porozumění mediálnímu obsahu. Za vranovickou školu letos soutěžili žáci 8.A Štěpánka Odvářková, Václav Procházka, Tereza Růžičková a Simona Zugarová. Patří jim velká pochvala, v konkurenci dalších škol zaslouženě zvítězili. Během přípravy na soutěž jsem po dva týdny viděla obrovskou snahu, píli a spolupráci. Oceňuji i nezištnou pomoc ostatních žáků třídy, kteří týmu pomáhali. Bylo úžasné na pódiu sledovat nadšení, soustředěnost a pevnou vůli, se kterou čtveřice překonávala úskalí jednotlivých soutěžních kol. A pak ta bezprostřední radost z úspěchu!

Děkuji za skvělou reprezentaci školy, a ještě jednou týmu blahopřeji.

Mgr. Jana Masaříková, metodik prevence

Ve Vranovicích 23. 10. 2023

cela trida 1