+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

DĚTSKÝ KARNEVAL

DĚTSKÝ KARNEVAL

DĚTSKÝ KARNEVAL

V neděli 18.2.2024 se uskutečnil tradiční dětský karneval pořádaný ZŠ a MŠ Vranovice. Jako každý rok se o zábavu postaral herec Radim Koráb se svým asistentem. Vše začalo v 15 hodin. Na tanečním parketu se sešli princezny, hrdinové, kočičky, piráti, různá zvířátka a dokonce i mořské panny. Děti soutěžily v plnění tanečních úkolů a odměnou jim byly balónky, lízátka a třeba gumoví medvídci. Téměř na konci programu na děti čekala bohatá tombola, která byla zakoupena z finančních darů hodných sponzorů. Akce skončila kolem 17. hodiny.

Bylo to příjemně strávené nedělní odpoledne. Děkujeme milým paním učitelkám, které zajistily vše potřebné k uskutečnění téhle každoroční akce.

KAČKA A MAJDA PROCHÁZKOVY

Screenshot 20240223 132926 Gallery