+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

KOLEČKOHRANÍ

KOLEČKOHRANÍ

KOLEČKOHRANÍ

31. 5. a 7. 6. 2024 proběhlo společné odpoledne na téma PONOŽKOHRANÍ.

Poslední pátek v měsíci květnu jsme každý ve svém oddělení třídili ponožky, malovali svou originální ponožku nebo vyráběli Lichožrouta. Kdo chtěl, mohl ve Žlutém oddělení navštívit kino, kde se promítal film s tímto názvem.  To byl začátek ponožkového šílenství. Vlastně to všechno začalo mnohem dříve. A to, když jsme do družiny začali nosit ponožky. Teprve tehdy, jsme zjistili, že i my máme doma Lichožrouty. Začali jsme se po nich pídit a číst o nich knížky. Pomalu jsme se připravovali na další Ponožkohraní.

A je to tady, první pátek v červnu a nám na zahradě vyrostly ponožky. Když jsme je na konci všechny spárovaly, bylo jich jako hub po dešti. Ani jsme netušili, kolik aktivit se s ponožkami může vymyslet. Hledání druhé ponožky v nejkratším čase. Vytvoření co nejdelšího ponožkového hada. Nebo navléknout co nejvíce ponožek na jednu ruku… Fakt jsme se nasmáli, až nás břicho bolelo. Super odpoledne. V Ponožkohraní budeme ještě celý příští týden pokračovat.

Děti ze školní družiny Kolečko

1 6

 

2 8

 

4 4

 

3 6

 

5 1

 

6 3

 

7 1