+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Dětské maškarní dovádění

Dětské maškarní dovádění

V sobotu 29. února se konal dětský maškarní ples pořádaný ZŠ a MŠ Vranovice. Již při vstupu do sálu si mohly děti v maskách zakoupit obálku s výherním lístkem tomboly a dále už se jen nechat unášet radovánkami plesu, o které se opět postaral náš milý Radim Koráb se svojí stále se usmívající asistentkou. Divadlo Koráb je ve Vranovicích častým hostem nejen na maškarním plese, ale stará se i během roku o pobavení dětí v naší školce.

03

O krásné masky opravdu nebyla nouze. A z dětských očí zářila spokojenost. Letos jsme pro děti připravili bohatou tombolu s 250 cenami, což by se nepodařilo bez našich štědrých sponzorů. Poděkování patří také Mažoretkám z Pohořelic a děvčatům z Crazy, které krásně náš ples doplnily skvělými vystoupeními.

05 04 02 01
Za rok na viděnou
Petra Stejskalová