+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Školní stravování ZRUŠENO!

Školní stravování ZRUŠENO!

Vážení rodiče,

V návaznosti na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, se od 11.3.2020 ruší školní stravování v základních a středních školách do odvolání. Objednaná jídla budou centrálně odhlášena. V mateřských školách bude zajištěno běžné stravování. Rodiče žáků ZŠ a SŠ nemusí rušit žádné objednávky, bude zajištěno centrálně.

Rodiče dětí z MŠ musí v případě nepřítomnosti dítěte odhlásit stravování prostřednictvím internetové aplikace Můj Scolarest. Ve školách s objednávkovým systémem bude po ukončení opatření provedena automatická objednávka jako při běžném provozu.

Od 11.3.2020 do odvolání je žákům ZŠ a studentům SŠ zakázán vstup do jídelen.

Není možné je stravovat ani jako cizí to je za plnou cenu.

Jiří Karmazín

Ředitel provozu Scolarest spol. s r. o.