+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Informace k provozu ŠD v době jarních prázdnin od 22. do 26. 2. 2021

Informace k provozu ŠD v době jarních prázdnin od 22. do 26. 2. 2021

Vzhledem k tomu, že dle informace MŠMT, zveřejněné zde, se budou školy a školská zařízení i po skončení nouzového stavu řídit aktuálně platným souborem protiepidemických opatření, nebude škola na období jarních prázdnin od 22. do 26. 2. 2021 poskytovat prázdninový provoz školní družiny.
Důvodem, který nás k tomuto opatření vede je, že bychom v rámci nařízených opatření opět museli místo obvyklého jednoho prázdninového oddělení otevírat oddělení několik, což ovšem nejsme schopni za dané situace personálně zajistit.
Za případné vzniklé problémy se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Mgr. Jiří Sliacky, Ph.D.
ředitel školy