+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Schůzka s rodiči, kteří zvažují nástup dítěte do přípravné třídy

Schůzka s rodiči, kteří zvažují nástup dítěte do přípravné třídy

Informujeme všechny rodiče a zákonné zástupce, kteří zvažují nástup svého dítěte do přípravné třídy na naší škole v příštím školním roce 2021/2022, že schůzka s ředitelem školy a paní třídní učitelkou přípravné třídy proběhne tento čtvrtek 18. 2. 2021 od 16.00 h. v přírodní učebně na školní zahradě U Floriánku.

Místo bylo zvoleno z důvodu aktuální epidemiologické situace, prosíme o vhodné oblečení vzhledem k aktuálním klimatickým podmínkám (učebna je zastřešená), dodržování veškerých hygienických opatření a účast pouze jednoho rodiče či zákonného zástupce za každé dítě. Sraz všech účastníků bude v 16.00 h. před budovou Vzdělávacího centra Vranovice, U Floriánka 57.

Délka schůzky bude v rozsahu cca. 30 minut, dle zájmu a dotazů.

Mgr. Jiří Sliacky, Ph.D.
ředitel školy