+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Evropa ve škole

Evropa ve škole

Dne 24. února 2022 proběhlo školní kolo výtvarné a literární soutěže Evropa ve škole.  Základní myšlenkou soutěže je propagovat mezi žáky myšlenku sounáležitosti evropských zemí a podporovat v nich spoluzodpovědnost za osud Evropy. Důraz je kladen na výchovu k evropanství, demokratickému evropskému myšlení. Hlavní motto letošního 31. ročníku je Udržitelnost života v Evropě. Žáci mohli odevzdávat jak literární, tak výtvarné práce na zvolené téma.

Školního kola se zúčastnilo celkem 5 žáků z II. stupně.

Výsledky školního kola:

a) kategorie literáti:

  1. místo: Adéla Střelcová, 7.A

b) kategorie výtvarníci:

  1. místo: Tereza Klívarová, 8.B
  2. místo: Taťána Teturová, 7.A
  3. místo: Kristina Kiššová a Roman Suchánek, 8.B

 

IMG 20220225 182200

Tereza Klívarová s vítězným výtvarným počinem.