+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Den Země 2022 aneb učíme se navzájem

Den Země 2022 aneb učíme se navzájem

Po skoro dvou letech distanční online výuky jsme si konečně užili možnost vytáhnout názorné pomůcky. Není nad to, když se můžeme učit všemi smysly. Učit se nejenom vědomostem, ale hlavně různým dovednostem. Jednotlivá stanoviště vedli žáci od 7. do 9. ročníku. Prokázali skvělé organizační schopnosti, dovednost komunikovat a pracovat s žáky ostatních ročníků. Celý projektový den se nesl v duchu zdravé spolupráce, pohody a radosti z plnění úkolů. Co víc si přát, než spokojené a rozzářené obličeje žáků?

Letos jsme kromě zraku zapojili hlavně hmat, ale i sluch a chuť. Den Země se sice týká celé planety, ale neuškodí občas poznat právě naše nejbližší okolí. A když máte takové šikovné pomocníky, jako já letos, tak se vše povede na jedničku.

A jak to u nás ve škole v pátek vypadalo? Stačí kliknout na odkaz:

Den Země 2022
Den Země – fotky

Andrea Lastomirská