+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Nabídka volné pracovní pozice: učitel(ka) pro 2. stupeň základní školy

Nabídka volné pracovní pozice: učitel(ka) pro 2. stupeň základní školy

Základní škola a Mateřská škola Vranovice přijme kvalifikovaného učitele/učitelku 2. stupně základní školy s preferovanými aprobacemi český jazyk a literatura, dějepis, občanská výchova, ale možné jsou i kombinace s jinou aprobací. Jedná se o pracovní úvazek ve výši 1,00, pracovní smlouva nejprve na dobu určitou jeden rok s možností jejího následného prodloužení na dobu neurčitou. Předpokládaný termín nástupu je 25. 8. 2022. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení se systémem odměňování, podporu v dalším vzdělávání a seberozvoji a možnosti aktivního zapojení do života školy. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů dle § 8 zákona o pedagogických pracovnících a aktivní přístup ke vzdělávání. Zájemci prosím kontaktujte vedení školy na tel. 730 151 123 nebo e-mailu jiri.sliacky@skolavranovice.cz.