+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Výstava

Výstava

Překvapení mezi vystavovateli

ŽABČICKÉ OBRAZY je název výstavy, která se uskutečnila v Lidovém domě v Žabčicích ve dnech 20. a 21. května. Vystavena zde byla díla místních umělců, fotografů i výtvarných nadšenců. Díky velké účasti vystavovatelů bylo návštěvníkům dopřáno zhlédnout množství různých technik a stylů. Velkou radost musel mít každý, kdo přijel na výstavu z Vranovic a povšiml si panelu s výtvarnými díly Elišky Evy Turkové – žákyně naší školy. Eliška chodí do 5. třídy a již několik roků je její největší zálibou kreslení a malování. Tento koníček jí vyplňuje každou volnou chvíli. Vždy má po ruce blok, pastelky a něco tvoří. Je trpělivá, u práce dokáže sedět neuvěřitelně dlouho, ale výsledek stojí za to. Posuďte sami.

Romana Nečasová