+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Čokoládová tretra 2023

Naši mladí sportovci vyrazili opět po roce ve čtvrtek 18.5. zabojovat o finále Zlaté tretry na atletický stadion do Břeclavi. Tam se konal již 63. ročník této soutěže, kde si děti do 11 let mohly změřit své síly v běhu na 100 m, 200 m, 300 m a v hodu raketkou Vortex.

Z naší patnáctičlenné výpravy se nejlépe dařilo těmto závodníkům: Sofie Petříková (3.A) vybojovala čtvrté místo v běhu na 200 m časem 35.68. Na Vendulu Dvořákovou z Jindřichova Hradce ztratila pouze 0.08 s! Postup do Ostravy ji utekl opravdu o malý kousek. Velmi blízko medailové pozici byl i Lukáš Hamerský (1.A), který na ni ztratil 0.11 sekundy a obsadil 5. místo v běhu na 100 m časem 19.13. Na této trati se předvedla i Nela Vondrušková (MŠ) a vybojovala 10. místo za 20.68. Páté místo získal Šimon Vondruška (3.A) v běhu na 200 m časem 34.56. Na stejné trati obsadil Patrik Pláteník (2.A) 9. místo v čase 36.70.