+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Zimní výcvikový kurz ZŠ Vranovice

Zimní výcvikový kurz ZŠ Vranovice

Zimní výcvikový kurz ZŠ Vranovice

  Onoho odpoledne 25. února jsme se školou vydali na pětidenní zimní výcvikový kurz do Kunčic. Společně s dobrou náladou celého kolektivu byla atmosféra samotné cesty autobusem velmi zábavná a obzvláštnili jsme ji veselou hudbou. Na chatě U Profesora na nás už čekali nevídané pokoje, bazén, herna na ping pong a dokonce i sauna. Rána vždy začínala velice produktivně, a to v podobě rozcvičky za chatou na čerstvém vzduchu. K udržování čistoty na pokojích nás motivovalo přísné bodování odměněno těmi nejžádanějšími cenami. O večerní program se nám starala denní služba, kromě her a zábavy jsme byli poučeni o bezpečném chování, jak na chatě, tak na svahu a to formou velmi přínosných prezentací. Služba si mohla vychutnat nejen vymýšlení programu, hlasitý budíček dle vlastního uvážení každého pokoje, svolávání účastníků zájezdu,bodování pokojů, ale i odebírání mobilních telefonů před večerkou. Lyžovali jsme na Paprsku a na Dolní Moravě. Hrátky ve sněhu nás nečekaly jen na svahu, ale i na výletu, který byl součástí odpočinkového dnu. Mnoha z nás si zdokonalila svou techniku na lyžích a snowboardu, za což musíme moc poděkovat především paní učitelce Renatě Karpíškové, ale také všem ostatním pedagogům, kteří s námi měli plné ruce práce, včetně pana učitele (DJ) Lukáše Galbavého, který nám přichystal úžasnou diskotéku.

Ema Vápeníčková, Rebeka Benadová (žákyně 9.B)

lyzak 001 lyzak 002 lyzak 003 lyzak 004

lyzak 007

 

lyzak 008

 

lyzak 005