+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Kouzelné odpoledne s kouzelníkem ve školní družině

Kouzelné odpoledne s kouzelníkem ve školní družině

Kouzelné odpoledne s kouzelníkem ve školní družině.

Je tu pátek a my máme zase společné odpoledne ve školní družině. Toto odpoledne bylo plné kouzel, navštívilo nás totiž magické divadlo KATONAS. Pan kouzelník se svým malým asistentem nás svými kouzelnickými triky úplně ohromil. Kouzlil s kartami, provazem, z klobouku vytahoval barevné šátky, kostky schoval tak, že se úplně ztratily. Bylo to všechno neuvěřitelné a my jen se zaujetím čekali, co bude následovat. Pak přišla i naše chvíle, pan kouzelník si totiž vybral dobrovolníky z našich řad. Učil nás kouzlit hůlkou, asistovat při kouzlení s barevnými šátky. Dokonce přinesl i stříbrné kruhy, které různě proplétal za asistence naší kamarádky.  Můžeme říct, že jsme se i trošičku báli, a to tehdy, když si vybral naši paní vychovatelku a začal jí svazovat provazem. Všechno dobře dopadlo, vždyť to byl kouzelník. Nakonec nás seznámil se svou malou kamarádkou. No, byla trošičku popleta, ale nám se moc líbila, smáli jsme se, až jsme se za bříška popadali. Kouzelné kouzelnické představení rychle uteklo a pan kouzelník se s námi rozloučil malým dárečkem. Každý dostal na památku malého pejska udělaného z balónku. Moc magickému divadlu KATONAS děkujeme a těšíme se na příště.

Děti z ŠD

8

 

7

 

6

 

5

 

4

 

3 1

 

2 2

 

1 2