+420 519 433 110 reditelka@skolavranovice.cz

Dopoledne plné her a soutěží

Dopoledne plné her a soutěží

Dopoledne plné her a soutěží

Ve čtvrtek 5. října využili vyučující 4. a 5. ročníku stále přívětivých podzimních dní a připravili pro své žáky dopoledne plné her a soutěží na novém atletickém hřišti. Žáci pracovali v družstvech, ve kterých byli vždy zástupci 4. i 5. ročníku. Při plnění úkolů se nejen více poznali, ale i spolupracovali a využívali tak svých znalostí a dovedností. Na devíti stanovištích je čekaly úkoly ze zábavné matematiky, dopravní výchovy, angličtiny, doplněné o pohybové a dovednostní soutěže. Všechna družstva během dopoledne zaplnila své soutěžní karty razítky, které dokládaly splnění úkolů. Děti se nejen pobavily, ale prokázaly svou šikovnost, obratnost a schopnost spolupráce.  Bylo to báječné dopoledne na našem novém hřišti.

Vyučující 4. a 5. třídy

dopoledne

 

odpo 2

 

odpo 3

 

odpo 4